Garanti ve İade Şartları

Almış olduğunuz ürünü tahrip etmeden / bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14 ) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile SÜRAT KARGO iade edebilirsiniz. Sürat Kargo dışında bir kargo firması ile iade edilen ürünler teslim alınmayacaktır. Ürünü mutlaka, ürün faturası ile birlikte iade ediniz. Faturası ibraz edilmeyen iadeler kabul edilmeyecektir.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız .
 
Kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 
 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan ödeme yönteminize göre 1-4 hafta içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 1-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti tarafımızca ödenecektir.. 
 
Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.
 
Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak ister misiniz?
facebook instagram twitter